O firmie

Firma powstała w 1990 roku. Początkowo jej nazwa brzmiała „Naprawa Sprzętu Ogrodniczego” miała ona jeden punkt usługowy przy ul. R.Turka 25 w Łańcucie w którym zatrudniony był jeden pracownik.

sklep_newFirma świadczyła usługi naprawy kosiarek, pilarek, opryskiwaczy i innego sprzętu ogrodniczego. Ze względu na duże zainteresowanie tego typu usługami jak również częściami zamiennymi otworzono sklep z gotowym sprzętem ogrodniczym i akcesoriami.

Zmieniono nazwę firmy na Zakład Handlowo Usługowy „OGRÓD-SERWIS” zatrudniono dodatkowo pracowników, otworzono punkty sprzedaży w Jarosławiu, Przeworsku i Sanoku. Z biegiem lat bardzo szybko zwiększał się popyt na tego rodzaju sprzęt i usługi. Firma zwiększała obroty i zyski w wyniku czego wybudowano nowy obiekt o powierzchni 600 m2 przy ul. Kochanowskiego 1 w Łańcucie, który został przekazany do eksploatacji w lutym 2004 roku. Mieści się w nim duży salon wystawowy, pomieszczenie serwisowe o wysokim standardzie wraz z hamownią, pomieszczenia biurowe i socjalne. W chwili obecnej firma zatrudnia 11 osób działalnością obejmujemy województwo podkarpackie i oprócz drobnego sprzętu ogrodniczego specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie sprzętu profesjonalnego jak ETESIA, Goldoni, Grasshopper, AS Motor, SABO, HONDA itp.

Brak możliwości komentowania